Fotokopi Makinesi Kiralama

Genel May 14, 2021

Toshiba markasının yetkili bayisi olarak ve Samsung, Kyocera, HP, Lexmark ve Xerox gibi markalarla çalışarak 15 yılı aşan sektör tecrübemizle Ematek Büro Makineleri olarak fotokopi kiralama hizmeti sunmaktayız. Fotokopi kiralamanın yanı sıra danışmanlık, bakım, yedek parça, servis, toner ve kartuş değişimi gibi konularda da hızlı ve profesyonel hizmet vermekteyiz.

Fotokopi kiralama yapan müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun cihazı sunarak zaman ve maddi kayıpların önüne geçmeyi sağlamaktayız. Cihazı teslim ettiğimiz andan itibaren toner veya kartuş değişimlerini takip ederek anında müdahale etmekteyiz. Bunun yanı sıra olası arıza durumlarında yerinde teknik servis hizmetimizle sorunu hızlıca tespit ederek gerekeni yapmaktayız.

Fotokopi makineleri oldukça pahalı ve arıza durumunda masraflı olabilecek makinelerdir. Ayrıca bakımları düzenli ilgi ve alaka istemektedir. Bu sebeplerden ötürü ofis veya projeye uygun kiralama yapmak birçok firma için daha avantajlı bir seçenek haline gelmiştir. Fotokopi makinesini kiraladığınız zaman herhangi bir sorunda yüklü masraflardan kaçınırsınız. Parça tedariği ve teknisyen bulmak gibi konular yerine işinize odaklanırsınız.

Eğer ofisiniz, işyeriniz, projeniz veya herhangi bir işiniz için fotokopi makinesine ihtiyacınız varsa bize buradan veya 0212 222 21 38 numaralı sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz. Ekibimiz size en uygun makine seçeneklerini sunarak isteklerinize anında yanıt verecektir.

ile Admin