Kopya Başı Anlaşma

Genel May 15, 2021

Sayfa başı, bir diğer adıyla kopya başı anlaşma, kullanılanı ödeme mantığıyla çalışmaktadır. Kopya başı anlaşmalarda oluşan tüm işçilik maliyeti ve yıllık bakım hizmetleri tarafımızca karşılanmaktadır. Yetkili bayisi olduğumuz Toshiba markası ve Samsung, Kyocera, HP, Lexmark ve Xerox marka seçenekleriyle, anlaşma kapsamında kiralamış olduğunuz cihazların her türlü sarf malzemeleri, yedek parçaları, bakım ve işçilik maliyetleri bize aittir.

Kopya başı olarak kiraladığınız cihazlardan aldığınız her bir sayfa baskı için belirlenen birim fiyata kopya başı birim ücreti denmektedir. Belirlenen tarihlerde teknisyenlerimiz cihazınızda bulunan sayaçları inceler ve ilgili ay boyunca aldığınız kopya sayısını hesaplamaktadır. Aldığınız toplam kopya sayısı, birim ücreti ile çarpılarak firmanıza fatura edilmektedir.

Bir fotokopi makinesi satın almak yerine, profesyonel bir şirketle kopya başı anlaşmak firmanız için daha avantajlı olabilmektedir. Bu avantajları kısaca şöyle özetleyebiliriz;

  • Kopya başı anlaşmalarda yerinde teknik destek hizmeti alabilirsiniz,
  • Teknik servis, sarf malzeme ve yedek parçalar için ek ödeme yapmazsınız, sürpriz ücretler ödemezsiniz,
  • Toner ve kartuş gibi sarf malzemelerin stok maliyetini Ematek Büro olarak biz karşılarız,
  • Sarf malzeme ve olası yedek parça ihtiyacında araştırma yapmak yerine ücretsiz bir şekilde işinizi halledebilirsiniz.

Hangi Ürünler Kopya Başı Anlaşma Kapsamında?

Siyah/beyaz fotokopi makineleri, renkli fotokopi makineleri, siyah/beyaz yazıcılar, renkli yazıcılar kopya başı anlaşma kapsamındadır.

Eğer ofisiniz, işyeriniz, projeniz veya herhangi bir işiniz için kopya başı anlaşma yapmak istiyorsanız bize buradan veya 0212 222 21 38 numaralı sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz. Ekibimiz size en uygun makine seçeneklerini sunarak isteklerinize anında yanıt verecektir.

ile Admin