Hakkımızda

Fotokopi kiralama, kopya başı anlaşma, yedek parça ve sarf malzeme satışı, teknik servis ve yerinde bakım hizmetleri konusunda, sektörde ismi anılan bir firma olma yoluyla 2008 yılında çıktığımız bu yolda, binlerce firmayla çalışmanın gururunu yaşadık. Her geçen gün genişlettiğimiz ürün portföyümüz ve servis ağımızla müşteri memnuniyetini kendimize en nihai hedef olarak belirledik.

İnovatif ve hızlı gelişen bir sektörde hizmet vermenin sorumluluğuyla daima ‘en iyiyi en ucuza sunma’ politikasıyla yol aldık. Proje bazlı çalışarak, amacına uygun şekilde fayda/maliyet açısından en iyi ürünü müşterilerimize sunma prensibimizi hiç kaybetmedik. Ematek Büro Makineleri olarak her zaman önce müşterilerimizin kazanmasını amaç edindik.

Toshiba ve diğer markalarının yetkili bayisi olarak dökümantasyon sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı başardık. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok kamu kuruluşu ve özel sektör firmalarına hizmet verdik.

Ofisiniz veya herhangi bir projeniz için baskı ürünlerine ihtiyacınız varsa bize buradan ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ihtiyacınıza en uygun makineleri, en uygun fiyatlarla hizmetinize sunacaktır.